EASTER OPEN | GREEN SET SERIES 250

Loading Map....

Дата
07/04/2018 - 09/04/2018
9:00 am - 7:00 pm

Заявка за участие

Записването за участие става след вход в системата

 

 

 

 

„Спаси яйце – чукни тенисист(ка)!“

Настилка: 2+2 green set courts

WOMEN SINGLES,  MEN SINGLES,  WOMEN DOUBLES, MIXED DOUBLES

Организатори: Сдружение АКТИВ, Спортен комплекс ПРАВЕЦ, Arena Tennis & Amateur Tennis Bulgaria. Медийни партньори: RE:SPORT media & Tennis.bg

🎾 WOMEN SINGLES – 16 участнички / 4 групи х 4 участнички
/Игри в групи в 1 тай-брек сет до 6 гейма с тай-брек при 6:6 и без точка за предимство в груповата фаза./
🎾 MEN SINGLES – 32 участника / 8 групи х 4 участника
/Игри в групи в 1 тай-брек сет до 6 гейма с тай-брек при 6:6 и без точка за предимство в груповата фаза./
🎾🎾 WOMEN DOUBLES – 4 групи х 4 отбора
/Игри в групи в 1 тай-брек сет до 6 гейма с тай-брек при 6:6 и без точка за предимство в груповата фаза./
🎾🎾 MIXED DOUBLES – 8 групи х 4 отбора
/Игри в групи в 1 тай-брек сет до 6 гейма с тай-брек при 6:6 и без точка за предимство в груповата фаза./
** Поставените участници ще са по 1 в група и ще се определят според актуалната ранглиста на Arena Tennis.
***За елиминационната фаза се класират първите два отбора от всяка група
– В случаите когато групите са 3, се класират и двата най-добри 3-ти отбора
– В случаите когато групите са 6, се класират и четири най-добри 3-ти отбора

Купи за I-во място и медали за класиране 2-4 място
Подаръчен артикул за всеки участник – грип или антивибратор след check-in регистрацията.
Официална топка – HEAD ATP
Настилка: 2+2 Green Set courts

**** Незаписаните през системата участници могат да играят в турнира САМО ако има незаети места в електронната регистрационна форма. Същите НЕ участват в сезонното класиране на лигата и НЕ получават точки за годишната ранглиста.

Главен съдия:
Цветан Цветанов – 0888 232397

Такса участие:
Жени единично, двойки мъже или смесени двойки – 25 лв./участник. 40 лв. при участие в два формата

При заплащане по електронен път до 14 дни преди началото на турнира получавате 10 % отстъпка от таксата за участие в един формат и 15 % от таксата за участие в два формата.

Предварителна програма 7.04:

СПОРТЕН КОМПЛЕКС

НАЧАЛО | 8:30
Група В | КОРТ№ 1 – МЪЖЕ ЕДИНИЧНО
Група В
| КОРТ№ 2 – ЖЕНИ ЕДИНИЧНО

НАЧАЛО | НЕ ПРЕДИ 12:00
Група С
| КОРТ№ 1 – МЪЖЕ ЕДИНИЧНО
Група С
| КОРТ№ 2 – ЖЕНИ ЕДИНИЧНО

НАЧАЛО | НЕ ПРЕДИ 15:30
Група A | КОРТ№ 1 – МЪЖЕ ЕДИНИЧНО
Група Е | КОРТ№ 2 – МЪЖЕ ЕДИНИЧНО

НАЧАЛО | НЕ ПРЕДИ 18:00
Група Г | КОРТ№ 1&2 – МЪЖЕ ЕДИНИЧНО

RIU ПРАВЕЦ

НАЧАЛО |
9:00
Група
F | КОРТ№ 1 – МЪЖЕ ЕДИНИЧНО
Група
H | КОРТ№ 2 – МЪЖЕ ЕДИНИЧНО

–––––––––––––––––––––––––––––-
Предварителна програма 8.04 :

СПОРТЕН КОМПЛЕКС

НАЧАЛО | 8:30
Група D | КОРТ№ 1 – МЪЖЕ ЕДИНИЧНО
КОРТ№ 2 – ДВОЙКИ ЖЕНИ

НАЧАЛО | НЕ ПРЕДИ 12:30
1/
8 ФИНАЛИ | КОРТ№ 1 – МЪЖЕ ЕДИНИЧНО
1/
8 ФИНАЛИ | КОРТ№ 2 – МЪЖЕ ЕДИНИЧНО

НАЧАЛО | НЕ ПРЕДИ 14:00
1/
4 ФИНАЛИ | КОРТ№ 1 – МЪЖЕ ЕДИНИЧНО

1/4 ФИНАЛИ | КОРТ№ 2 – МЪЖЕ ЕДИНИЧНО

НАЧАЛО | НЕ ПРЕДИ 15:30
1/2 ФИНАЛИ | КОРТ№ 1МЪЖЕ ЕДИНИЧНО
1/2 ФИНАЛИ | КОРТ№ 2МЪЖЕ ЕДИНИЧНО

НАЧАЛО | НЕ ПРЕДИ 17:00
1/4 ФИНАЛИ | КОРТ№ 1 – ЖЕНИ ЕДИНИЧНО
1/
4 ФИНАЛИ | КОРТ№ 2ЖЕНИ ЕДИНИЧНО

НАЧАЛО | НЕ ПРЕДИ 18:30
ФИНАЛ | КОРТ№ 1 – МЪЖЕ ЕДИНИЧНО
1/
2 ФИНАЛ | КОРТ№ 2ЖЕНИ ЕДИНИЧНО
1/
2 ФИНАЛ | КОРТ№ 2ЖЕНИ ЕДИНИЧНО
ФИНАЛ | КОРТ№
1ЖЕНИ ЕДИНИЧНО

RIU ПРАВЕЦ

НАЧАЛО | 9:00
Група Е | КОРТ№ 1 – МЪЖЕ ЕДИНИЧНО
Група G | КОРТ№ 2 – МЪЖЕ ЕДИНИЧНО

НАЧАЛО | НЕ ПРЕДИ 12:30
1/
8 ФИНАЛИ | КОРТ№ 2 – МЪЖЕ ЕДИНИЧНО
1/
8 ФИНАЛИ | КОРТ№ 2 – МЪЖЕ ЕДИНИЧНО

НАЧАЛО | НЕ ПРЕДИ 14:00
Група B | КОРТ№ 1 
& 2 – ДВОЙКИ ЖЕНИ
–––––––––––––––––––––––––––-

Предварителна програма 9.04 :

СПОРТЕН КОМПЛЕКС

НАЧАЛО | 9:00

СМЕСЕНИ ДВОЙКИ | ГРУПОВА ФАЗА | КОРТ 1 & 2

Група А

Група Б

 

 

Записани
  • Весела Костова
  • Анатоли Врайков
  • Стефка Бончева°
  • Алекси Найденов
  • Илиян Гайдарски
  • Виктор Петров
  • Николай Филипов
  • Константин Радков
  • Петя Бончева
  • Радослав Райков
  • Надя Кошинска
  • Атанас Костов
  • Християн Дочев
  • Илиана Воденичарова
  • Огнян Ценков
  • Симеон Петров
  • Живко Тодоров
  • Силвена Хубанова
  • Ивайло Стоянов
  • Цоло Цветков
  • Мартин Михайлов
  • Станислав Станев
  • Антоанета Петкова
  • Силвия Бобуранова
  • Лиляна Йорданова
  • Катерина Петрова
  • Явор Марков
  • Петьо Иванов
  • Асен Бояджиев
  • Валентин Карчев
  • Алекс Георгиева
  • Иван Златанов
  • Тато Баронян
  • Любомир Чернев
  • Моника Кирилова
  • Михаил Иванов
  • Минко Пиндев
  • Ивайло Велев
  • Атанас Цукев
  • Пламен Цветков
  • Николай Ненчев
  • Николай Боев
  • Борислав Константинов