ПЛОВДИВ 2018 | PREMIER 1000 | ARENA TENNIS

Loading Map....

Дата
26/05/2018 - 27/05/2018
9:00 am - 7:30 pm

Заявка за участие

Записването за участие става след вход в системата

Поканете приятели (след вход в системата).


WOMEN SINGLES,  MEN SINGLES,  WOMEN DOUBLES, MEN DOUBLES, MIXED DOUBLES

Организатори: Сдружение АКТИВ, Тенис клуб ЛОКОМОТИВ/Пловдив и Arena Tennis.
Медийни партньори: RE:SPORT media & Tennis.bg

🎾 WOMEN SINGLES – 16 участнички / 4 групи х 4 участнички
/Игри в групи в 2 тай-брек сет до 4 гейма / тай-брек при 4:4 и БЕЗ точка за предимство в груповата фаза. Шампионски тай-брек до 10т. при равенство в сетовете
🎾 MEN SINGLES – 32 участника / 8 групи х 4 участника
/Игри в групи в 2 тай-брек сет до 4 гейма / тай-брек при 4:4 и БЕЗ точка за предимство в груповата фаза. Шампионски тай-брек до 10т. при равенство в сетовете
🎾🎾 MEN DOUBLES – 6 групи х 4 отбора
/Игри в групи в 1 тай-брек сет до 6 гейма / тай-брек до 10 т. при 6:6 и БЕЗ точка за предимство в груповата фаза.
🎾🎾 MIXED DOUBLES – 8 групи х 4 отбора
/Игри в групи в 1 тай-брек сет до 6 гейма / тай-брек до 10 т. при 6:6 и БЕЗ точка за предимство в груповата фаза.
** Поставените участници ще са по 1 в група и ще се определят според актуалната ранглиста на Arena Tennis.
***За елиминационната фаза се класират първите два отбора от всяка група
– В случаите когато групите са 3, се класират и двата най-добри 3-ти отбора
– В случаите когато групите са 6, се класират и четири най-добри 3-ти отбора

Купи за I-во място и медали за класиране 2-4 място
Подаръчен артикул за всеки участник – грип или антивибратор след check-in регистрацията.
Официална топка – HEAD ATP
Настилка: 8 clay courts

**** Незаписаните през системата участници могат да играят в турнира САМО ако има незаети места в електронната регистрационна форма. Същите НЕ участват в сезонното класиране на лигата и НЕ получават точки за годишната ранглиста.

Главен съдия:
Венцислав Димитров – 0897 848734

Такса участие:
Жени единично, двойки мъже или смесени двойки – 25 лв./участник. 40 лв. при участие в два формата

ПРЕДВАРИТЕЛНА ПРОГРАМА:
26.05
МЪЖЕ ЕДИНИЧНО | ГРУПОВА ФАЗА | НАЧАЛО 9:00 | КОРТ № 1, 2, 5, 6, 7, 8
ЖЕНИ ЕДИНИЧНО | НАЧАЛО – НЕ ПРЕДИ 13:00 | КОРТ № 1, 2
МЪЖЕ ЕДИНИЧНО | 1/8 ФИНАЛИ & 1/4 ФИНАЛИ | НАЧАЛО – НЕ ПРЕДИ 14 | КОРТ № 5, 6, 7, 8
27.05
МЪЖЕ ЕДИНИЧНО | 1/2 ФИНАЛИ & ФИНАЛ | – 27.05 | НАЧАЛО 9:00 | КОРТ № 1, 2
ДВОЙКИ МЪЖЕ | ГРУПОВА ФАЗА | 27.05 | НАЧАЛО 9:00 | КОРТ № 5, 6, 7, 8
СМЕСЕНИ ДВОЙКИ | ГРУПОВА ФАЗА |27.05 | НАЧАЛО – НЕ ПРЕДИ 11:00 | КОРТ № 1, 2, 5, 6, 7, 8

Записани
  • Красимир Людов
  • Живко Тодоров
  • Атанас Гаджев
  • Станислав Станев
  • Вълчо Вълев
  • Силвена Хубанова
  • Мария Йорданова
  • Росен Миланов
  • Бранимира Тодорова
  • Калоян Йорданов
  • Георги Плешков
  • Денислав Иванов
  • Александър Славов
  • Пламен Павлов
  • Маргарит Димитров
  • Александър Сергеев
  • Георги Димитров
  • Георги Гечев
  • Патрик Вълчев
  • Теодор Колев
  • Иван Иванов
  • Георги Станчев
  • Петър Тодоров
  • Симеон Петров
  • Тодор Николов
  • Петър Славчев
  • Георги Кушев
  • Пламен Цветков
  • Евелин Гърбачков
  • Радомир Тонев
  • Мартин Николов
  • Габриела Златанчева