ПЛОВДИВ 2020 | PREMIER 1000 | ARENA TENNIS

Loading Map....

03/10/2020 - 04/10/2020
11:00 am - 9:30 pm

Заявка за участие

Записването за турнира е затворено

Поканете приятели (след вход в системата).


WOMEN SINGLES,  MEN SINGLES,  WOMEN DOUBLES, MEN DOUBLES, MIXED DOUBLES

Организатори: Сдружение АКТИВ, Тенис клуб ЛОКОМОТИВ/Пловдив и Arena Tennis.
Медийни партньори: RE:SPORT media & Tennis.bg

🎾 WOMEN SINGLES – 16 участнички / 4 групи х 4 участнички
/Игри в групи в 2 тай-брек сет до 4 гейма / тай-брек при 4:4 и БЕЗ точка за предимство в груповата фаза. Шампионски тай-брек до 10т. при равенство в сетовете
🎾 MEN SINGLES – 32 участника / 8 групи х 4 участника
/Игри в групи в 2 тай-брек сет до 4 гейма / тай-брек при 4:4 и БЕЗ точка за предимство в груповата фаза. Шампионски тай-брек до 10т. при равенство в сетовете
🎾🎾 MEN DOUBLES – 6 групи х 4 отбора
/Игри в групи в 1 тай-брек сет до 6 гейма / тай-брек до 10 т. при 6:6 и БЕЗ точка за предимство в груповата фаза.
🎾🎾 MIXED DOUBLES – 8 групи х 4 отбора
/Игри в групи в 1 тай-брек сет до 6 гейма / тай-брек до 10 т. при 6:6 и БЕЗ точка за предимство в груповата фаза.
** Поставените участници ще са по 1 в група и ще се определят според актуалната ранглиста на Arena Tennis.
***За елиминационната фаза се класират първите два отбора от всяка група
– В случаите когато групите са 3, се класират и двата най-добри 3-ти отбора
– В случаите когато групите са 6, се класират и четири най-добри 3-ти отбора

Купи за I-во място и медали за класиране 2-4 място
Подаръчен артикул за всеки участник – грип или антивибратор след check-in регистрацията.
Официална топка – RS
Настилка: 8 clay courts

**** Незаписаните през системата участници могат да играят в турнира САМО ако има незаети места в електронната регистрационна форма. Същите НЕ участват в сезонното класиране на лигата и НЕ получават точки за годишната ранглиста.

Главен съдия:
Венцислав Димитров – 0897 848734

Такса участие:
Жени единично, двойки мъже или смесени двойки – 30 лв./участник. 50 лв. при участие в два формата

ПРЕДВАРИТЕЛНА ПРОГРАМА:
03.10
МЪЖЕ ЕДИНИЧНО | ГРУПОВА ФАЗА | НАЧАЛО 9:00 | КОРТ № 1, 2, 3, 4
ЖЕНИ ЕДИНИЧНО | ГРУПОВА ФАЗА | НАЧАЛО 9:00 | КОРТ № 5, 6
ДВОЙКИ МЪЖЕ | ГРУПОВА ФАЗА | НАЧАЛО – НЕ ПРЕДИ 13:00 | КОРТ № 1, 2
МЪЖЕ ЕДИНИЧНО | 1/8 ФИНАЛИ & 1/4 ФИНАЛИ | НАЧАЛО – НЕ ПРЕДИ 14:00 | КОРТ № 5, 6, 7, 8
ДВОЙКИ МЪЖЕ 1/4 ФИНАЛИ | НАЧАЛО – НЕ ПРЕДИ 17:00 | КОРТ № 1, 2
04.10
МЪЖЕ ЕДИНИЧНО | 1/2 ФИНАЛИ & ФИНАЛ | – 04.10 | НАЧАЛО 9:00 | КОРТ № 1, 2
ДВОЙКИ МЪЖЕ | 1/2 ФИНАЛИ & ФИНАЛ | 04.10 | НАЧАЛО 9:00 | КОРТ № 5, 6
СМЕСЕНИ ДВОЙКИ | ГРУПОВА ФАЗА |04.10 | НАЧАЛО – НЕ ПРЕДИ 11:00 | КОРТ № 1, 2, 3, 4

Записани
  • Стефка Бончева
  • Васил Зоев
  • Момчил Добрев
  • Богомил Гицов
  • Пенка Сейболд
  • Нери Хаджихалил
  • Станимира Моллова
  • Валентин Карчев
  • Владимир Цветанов
  • Христина Нешева
  • Стефан Гюрджеклиев
  • Александър Славов
  • Георги Димитров
  • Маргарит Димитров
  • Деница Кодинова
  • Деян Таушанов
  • Димитрина Чешмеджиева
  • Галя Станева
  • Пламен Цветков
  • Стойко Кръстев
  • Антоанета Маркова
  • Красимир Ангелов
  • Ивайло Георгиев
  • Атанас Атанасов
  • Цветелина Гочкова
  • Никола Милев
  • Виктор Петров
  • Иван Славов